Author: d***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very high quality recommend like like
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$223
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Features | Portable |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | <5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260103145882645852420 |
Author: d***h
Date:
Review: very high quality recommend like like
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.